dołącz do nas
Dołącz do NasPromocja idei godziwej płacy i rzetelna informacja – dwie rzeczy, których najbardziej potrzebuje Fundacja.

Promocja idei godziwego wynagrodzenia

Możesz wesprzeć Fundację promując ideę godziwej płacy. Zacznij o Nas mówić wśród przyjaciół, znajomych, kolegów i koleżanek z Pracy, na spotkaniach towarzyskich, imieninach, urodzinach i przy najróżniejszych innych okazjach. Każdy z Nas ma w swoim najbliższym otoczeniu osoby, które otrzymują minimalne wynagrodzenie za pracę. Ważne jest, aby nasza idea dotarła w szczególności do tych osób. Zacznij o Nas pisać w mediach społecznościowych (Google+, Facebook, Twitter, GoldenLine, LinkedIn), na forach internetowych, grupach dyskusyjnych – informacje w Internecie rozchodzą się z prędkością światła, a My lubimy działać szybko! Jeśli masz możliwość prezentacji naszej idei w innych mediach, np. prasie, telewizji, skontaktuj się z nami, zawsze chętnie udzielamy wywiadów, dzielimy się wiedzą i materiałami. Poinformuj Pracodawcę o Naszej inicjatywie, przekaż adres Naszej strony internetowej do działu personalnego (kadr, płac) w firmie lub pomóż nam nawiązać kontakt z Twoim Pracodawcą. Jesteśmy zawsze otwarci zarówno na kontakt pisemny, telefoniczny, jak i osobisty. Wszyscy zasługują na godne życie, idea godziwego wynagrodzenia zasługuje by o niej mówiono.

Rzetelne informacje i dane

Rzetelne informacje i daneZdajemy sobie sprawę z trudności jakie może przysparzać rodzinom (zwłaszcza tym najuboższym) zebranie informacji dotyczących własnych kosztów utrzymania. Fundacja nieustannie poszukuje wolontariuszy, którzy zaangażują się w zbieranie danych o kosztach życia rodzin pracowniczych na terenie całego kraju. Uwaga! Nie gromadzimy danych osobowych – jedynie informacje statystyczne. Wystarczy zebrać dane o wydatkach na konsumpcję z gospodarstwa domowego własnej rodziny, najbliższych znajomych, aby wspomóc naszą inicjatywę i przyczynić się do poprawy warunków życia wielu rodzin w Polsce. Przegląd domowego budżetu, który wykonuje się przy okazji zbierania danych dla Fundacji, jest niezwykle cennym doświadczeniem – może podpowiecie przy okazji swoim najbliższym i przyjaciołom w jaki sposób mogą zaoszczędzić na niektórych wydatkach, a sami dowiecie się na pewno wielu interesujących rzeczy o własnych kosztach utrzymania. Jeśli jesteś zainteresowana(y) wsparciem Fundacji poprzez wolontariat, napisz do nas. Otrzymasz od nas pakiet informacyjny oraz niezbędne narzędzia.

Dla osób, które angażują się w działalność Fundacji, wspierają aktywnie Naszą inicjatywę słowem, piórem i czynem, przygotowaliśmy specjalne miejsce na Naszej stronie internetowej – Stronę Chwały. Po uzyskaniu zgody Osoby Zasłużonej dla Fundacji, publikujemy na Stronie Chwały Jej fotografię, notkę biograficzną i informację o wkładzie, który wniosła w działalność Fundacji. Rozmiar wsparcia udzielonego Fundacji dodatkowo podkreśla specjalna baretka, odznaczenie nadane przez Fundację Osobie Zasłużonej.

Zapraszamy do odwiedzenia Strony Chwały.